MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 15904029
nr 1590 4029
Karmstol
1950-tal, ek
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:51:26
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr